MSMBJ64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ64CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ64CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AA
listoch: MSMBJ64CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBJ64CAE3
Číslo dielu MSMBJ64CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 64V 103V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 96158 pcs Dátový hárok MSMBJ64CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 64V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 103V
Napätie - porucha (Min) 71.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-8148
1086-8148-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 5.8A