MSMBJ40CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ40CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ40CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
listoch: MSMBJ40CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
794 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJ40CAE3
Číslo dielu MSMBJ40CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 84498 pcs Dátový hárok MSMBJ40CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-8104
1086-8104-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 9.3A Kapacita @ Frekvencia -