MSMBJ36A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ36A/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS
listoch: MSMBJ36A/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBJ36A/TR
Číslo dielu MSMBJ36A/TR Výrobca Microsemi
popis TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 96115 pcs Dátový hárok MSMBJ36A/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 36V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 58.1V
Napätie - porucha (Min) 40V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená MSMBJ36A/TRMS Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A Kapacita @ Frekvencia -