MSMBJ2K4.5E3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MSMBJ2K4.5E3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBJ2K4.5E3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO214AA
listoch: MSMBJ2K4.5E3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MSMBJ2K4.5E3
Číslo dielu MSMBJ2K4.5E3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4966 pcs Dátový hárok MSMBJ2K4.5E3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 5.4V
Napätie - porucha (Min) 4.5V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 2000W (2kW) Napájanie - špičkový impulz 10A (8/20µs)
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-8086
1086-8086-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MSMBJ2K4.5E3
popis TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 6.6V