MSMBG58CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG58CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG58CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO215AA
listoch: MSMBG58CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBG58CA
Číslo dielu MSMBG58CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 50805 pcs Dátový hárok MSMBG58CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-7937
1086-7937-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 6.4A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMBG58CAE3
MSMBG58CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AA
Skladom: 81427 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBG58CAE3.pdf
RFQ
MSMBG54CAE3
MSMBG54CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA
Skladom: 77085 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBG54CAE3.pdf
RFQ
MSMBG6.0A
MSMBG6.0A
popis: TVS DIODE 6V 10.3V DO215AA