MSMBG28CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG28CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG28CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA
listoch: MSMBG28CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
725 pcs
  • správa
Špecifikácie MSMBG28CAE3
Číslo dielu MSMBG28CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 72559 pcs Dátový hárok MSMBG28CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.4V
Napätie - porucha (Min) 31.1V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-7884
1086-7884-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 13.2A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MSMBG26CAE3
MSMBG26CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA
Skladom: 79873 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBG26CAE3.pdf
RFQ
MSMBG2K4.0
MSMBG2K4.0
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 4VWM 6.3VC DO215AA
Skladom: 5563 pcs
Stiahnuť ▼: MSMBG2K4.0.pdf
RFQ
MSMBG28CA
MSMBG28CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA