MSMBG20CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG20CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSMBG20CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA
listoch: MSMBG20CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MSMBG20CAE3
Číslo dielu MSMBG20CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 74691 pcs Dátový hárok MSMBG20CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 20V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 32.4V
Napätie - porucha (Min) 22.2V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBG (DO-215AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatné mená 1086-7868
1086-7868-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.5A