MSKD70-12
MicrosemiMicrosemi
MSKD70-12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSKD70-12
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.2KV 70A D1
listoch: MSKD70-12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MSKD70-12
Číslo dielu MSKD70-12 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1.2KV 70A D1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4175 pcs Dátový hárok MSKD70-12.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.48V @ 200A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Balík dodávateľov zariadení D1 rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro D1 Ostatné mená MSKD7012
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 70A Chassis Mount D1
Prúd - reverzné únik @ Vr 5mA @ 1200V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 70A