MSFC90-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSFC90-08
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOD THYRISTOR DIODE DBLR 90A SF1
listoch:
  • správa
Špecifikácie MSFC90-08
Číslo dielu MSFC90-08 Výrobca Microsemi
popis MOD THYRISTOR DIODE DBLR 90A SF1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4706 pcs Dátový hárok
Napätie - stav vypnutý 800V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - SCR/Diode séria -
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet SCR, diódy 1 SCR, 1 Diode
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR Module 800V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 90A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 2000A @ 50Hz
Prúd - Hold (Ih) (Max) 250mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA