MSDM75-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSDM75-08
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1
listoch: MSDM75-08.pdf
  • správa
Špecifikácie MSDM75-08
Číslo dielu MSDM75-08 Výrobca Microsemi
popis MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4311 pcs Dátový hárok MSDM75-08.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 800V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.6V @ 150A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení M2-1
séria - obal Bulk
Balík / puzdro Module Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Three Phase
Detailný popis Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M2-1 Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 800V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 75A