MSD100-12
MicrosemiMicrosemi
MSD100-12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSD100-12
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE BRIDGE 3PH 1200V 100A SM3
listoch: 1.MSD100-12.pdf2.MSD100-12.pdf
  • správa
Špecifikácie MSD100-12
Číslo dielu MSD100-12 Výrobca Microsemi
popis DIODE BRIDGE 3PH 1200V 100A SM3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5123 pcs Dátový hárok 1.MSD100-12.pdf2.MSD100-12.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 1.2kV Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 300A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení M3
séria - obal Bulk
Balík / puzdro M3 Ostatné mená MSD10012
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Three Phase Detailný popis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M3
Prúd - reverzné únik @ Vr 300µA @ 1200V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 100A