MSCD120-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSCD120-18
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.8KV 120A D1
listoch: MSCD120-18.pdf
  • správa
Špecifikácie MSCD120-18
Číslo dielu MSCD120-18 Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1.8KV 120A D1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5067 pcs Dátový hárok MSCD120-18.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.43V @ 300A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V
Balík dodávateľov zariadení D1 rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro D1 Typ montáže Chassis Mount
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Series Connection
Detailný popis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1800V 120A Chassis Mount D1 Prúd - reverzné únik @ Vr 6mA @ 1800V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 120A