MSC050SDA120S
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSC050SDA120S
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu UNRLS, FG, GEN2, SIC SBD, TO-268
listoch: MSC050SDA120S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24 pcs
  • správa
Špecifikácie MSC050SDA120S
Číslo dielu MSC050SDA120S Výrobca Microsemi
popis UNRLS, FG, GEN2, SIC SBD, TO-268 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 4660 pcs Dátový hárok MSC050SDA120S.pdf
Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V Balík dodávateľov zariadení D3Pak
rýchlosť No Recovery Time > 500mA (Io) séria -
Doba spätného obnovenia (trr) 0ns Balík / puzdro TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Prevádzková teplota - prepojenie - Typ montáže Surface Mount
Typ diódy Silicon Carbide Schottky Detailný popis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 50A (DC) Surface Mount D3Pak
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 50A (DC) Kapacita @ Vr, F -