MSC015SDA120B
MicrosemiMicrosemi
MSC015SDA120B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSC015SDA120B
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO247
listoch: MSC015SDA120B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MSC015SDA120B
Číslo dielu MSC015SDA120B Výrobca Microsemi
popis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13998 pcs Dátový hárok MSC015SDA120B.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.5V @ 15A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Balík dodávateľov zariadení TO-247 rýchlosť No Recovery Time > 500mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 0ns
Balík / puzdro TO-247-2 Prevádzková teplota - prepojenie -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Silicon Carbide Schottky
Detailný popis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 15A (DC) Through Hole TO-247 Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 15A (DC)