MPLAD36KP85CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP85CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V PLAD
listoch: MPLAD36KP85CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP85CA
Číslo dielu MPLAD36KP85CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2147 pcs Dátový hárok MPLAD36KP85CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 263A Kapacita @ Frekvencia -