MPLAD36KP75CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP75CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V PLAD
listoch: MPLAD36KP75CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP75CA
Číslo dielu MPLAD36KP75CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 75V 121V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1933 pcs Dátový hárok MPLAD36KP75CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 75V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 121V
Napätie - porucha (Min) 83.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 298A Kapacita @ Frekvencia -