MPLAD36KP60A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP60A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
listoch: MPLAD36KP60A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP60A
Číslo dielu MPLAD36KP60A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2552 pcs Dátový hárok MPLAD36KP60A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 60V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 96.8V
Napätie - porucha (Min) 66.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 372A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD36KP60AE3
MPLAD36KP60AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD