MPLAD36KP51A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP51A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
listoch: MPLAD36KP51A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP51A
Číslo dielu MPLAD36KP51A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 51V 82.4V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2940 pcs Dátový hárok MPLAD36KP51A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 51V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 82.4V
Napätie - porucha (Min) 56.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 437A Kapacita @ Frekvencia -