MPLAD36KP30CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP30CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
listoch: MPLAD36KP30CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP30CA
Číslo dielu MPLAD36KP30CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2076 pcs Dátový hárok MPLAD36KP30CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.8V
Napätie - porucha (Min) 33.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 738A