MPLAD36KP260A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD36KP260A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 260V 419V PLAD
listoch: MPLAD36KP260A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD36KP260A
Číslo dielu MPLAD36KP260A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 260V 419V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2907 pcs Dátový hárok MPLAD36KP260A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 260V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 419V
Napätie - porucha (Min) 289V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 86A