MPLAD30KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP90AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP90AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V PLAD
listoch: MPLAD30KP90AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP90AE3
Číslo dielu MPLAD30KP90AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2720 pcs Dátový hárok MPLAD30KP90AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7501
1086-7501-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 204A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD36KP100CA
MPLAD36KP100CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 100V 162V PLAD
Skladom: 2499 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD36KP100CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP85CAE3/TR
MPLAD30KP85CAE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 2028 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP85CAE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP90A
MPLAD30KP90A
popis: TVS DIODE 90V 146V PLAD