MPLAD30KP70A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP70A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP70A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 70V 113V PLAD
listoch: MPLAD30KP70A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP70A
Číslo dielu MPLAD30KP70A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 70V 113V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2872 pcs Dátový hárok MPLAD30KP70A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 113V
Napätie - porucha (Min) 77.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7484
1086-7484-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 264A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD30KP64CA/TR
MPLAD30KP64CA/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 2398 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP64CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP64CA
MPLAD30KP64CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 64V 103V PLAD
Skladom: 2360 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP64CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP70AE3/TR
MPLAD30KP70AE3/TR
popis: TVS
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP70AE3/TR.pdf
MPLAD30KP64CAE3
MPLAD30KP64CAE3
popis: TVS DIODE 64V 103V PLAD
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP64CAE3.pdf
MPLAD30KP70AE3
MPLAD30KP70AE3
popis: TVS DIODE 70V 113V PLAD