MPLAD30KP30CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP30CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP30CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
listoch: MPLAD30KP30CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP30CA
Číslo dielu MPLAD30KP30CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2454 pcs Dátový hárok MPLAD30KP30CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.8V
Napätie - porucha (Min) 33.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-7430
1086-7430-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 618A Kapacita @ Frekvencia -