MPLAD30KP260AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP260AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP260AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 260V 419V PLAD
listoch: MPLAD30KP260AE3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP260AE3
Číslo dielu MPLAD30KP260AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 260V 419V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3359 pcs Dátový hárok MPLAD30KP260AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 260V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 419V
Napätie - porucha (Min) 289V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7409
1086-7409-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 71A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD30KP260A/TR
MPLAD30KP260A/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 3279 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP260A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP260AE3/TR
MPLAD30KP260AE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 3111 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP260AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP260A
MPLAD30KP260A
popis: TVS DIODE 260V 419V PLAD