MPLAD30KP24AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP24AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP24AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
listoch: MPLAD30KP24AE3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP24AE3
Číslo dielu MPLAD30KP24AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 24V 39.8V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3240 pcs Dátový hárok MPLAD30KP24AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 39.8V
Napätie - porucha (Min) 26.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7405
1086-7405-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 753A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD30KP24A/TR
MPLAD30KP24A/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 3131 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP24A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP22AE3
MPLAD30KP22AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
Skladom: 3434 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD30KP22AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP24A
MPLAD30KP24A
popis: TVS DIODE 24V 39.8V PLAD