MPLAD30KP220AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP220AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP220AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 220V 356V PLAD
listoch: MPLAD30KP220AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP220AE3
Číslo dielu MPLAD30KP220AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 220V 356V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3458 pcs Dátový hárok MPLAD30KP220AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 220V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 356V
Napätie - porucha (Min) 245V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7397
1086-7397-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 84A Kapacita @ Frekvencia -