MPLAD30KP110A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP110A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD30KP110A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 177V PLAD
listoch: MPLAD30KP110A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD30KP110A
Číslo dielu MPLAD30KP110A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 110V 177V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3004 pcs Dátový hárok MPLAD30KP110A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 110V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 177V
Napätie - porucha (Min) 122V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria - Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 30000W (30kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7340
1086-7340-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 168A Kapacita @ Frekvencia -