MPLAD18KP78AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP78AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78V 126V PLAD
listoch: MPLAD18KP78AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP78AE3
Číslo dielu MPLAD18KP78AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 78V 126V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3434 pcs Dátový hárok MPLAD18KP78AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 78V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 126V
Napätie - porucha (Min) 86.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 143A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD18KP8.0AE3
MPLAD18KP8.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Skladom: 2797 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP8.0AE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP78A
MPLAD18KP78A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 78V 126V PLAD