MPLAD18KP70A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP70A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7V 12V PLAD
listoch: MPLAD18KP70A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP70A
Číslo dielu MPLAD18KP70A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7V 12V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3240 pcs Dátový hárok MPLAD18KP70A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12V
Napätie - porucha (Min) 7.78V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA)