MPLAD18KP54CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP54CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
listoch: MPLAD18KP54CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP54CA
Číslo dielu MPLAD18KP54CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2347 pcs Dátový hárok MPLAD18KP54CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.1V
Napätie - porucha (Min) 60V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 207A Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály 1 aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD18KP60A
MPLAD18KP60A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Skladom: 2782 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP60A.pdf
RFQ
MPLAD18KP54CAE3
MPLAD18KP54CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD