MPLAD18KP28AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP28AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
listoch: MPLAD18KP28AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP28AE3
Číslo dielu MPLAD18KP28AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2614 pcs Dátový hárok MPLAD18KP28AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.5V
Napätie - porucha (Min) 31.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 396A