MPLAD18KP24AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP24AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
listoch: MPLAD18KP24AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP24AE3
Číslo dielu MPLAD18KP24AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 24V 38.9V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3532 pcs Dátový hárok MPLAD18KP24AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 38.9V
Napätie - porucha (Min) 26.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 463A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD18KP22A
MPLAD18KP22A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Skladom: 3316 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP22A.pdf
RFQ
MPLAD18KP24CA
MPLAD18KP24CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
Skladom: 2662 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP24CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP24A
MPLAD18KP24A