MPLAD18KP200AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP200AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 200V 322V PLAD
listoch: MPLAD18KP200AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP200AE3
Číslo dielu MPLAD18KP200AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 200V 322V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2614 pcs Dátový hárok MPLAD18KP200AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 200V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 322V
Napätie - porucha (Min) 222V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 56A
Kapacita @ Frekvencia - aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD18KP20CAE3
MPLAD18KP20CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 20V 32.4V PLAD
Skladom: 2745 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP20CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP200CAE3
MPLAD18KP200CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 200V 322V PLAD
Skladom: 2306 pcs
Stiahnuť ▼: MPLAD18KP200CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP200A
MPLAD18KP200A