MPLAD18KP17AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD18KP17AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V PLAD
listoch: MPLAD18KP17AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD18KP17AE3
Číslo dielu MPLAD18KP17AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 17V 27.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2925 pcs Dátový hárok MPLAD18KP17AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 17V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 27.6V
Napätie - porucha (Min) 18.9V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 18000W (18kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 653A Kapacita @ Frekvencia -