MPLAD15KP75CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP75CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP75CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V PLAD
listoch: MPLAD15KP75CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP75CA
Číslo dielu MPLAD15KP75CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 75V 121V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3594 pcs Dátový hárok MPLAD15KP75CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 75V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 121V
Napätie - porucha (Min) 83.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-7310
1086-7310-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 123A Kapacita @ Frekvencia -