MPLAD15KP58CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP58CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP58CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
listoch: MPLAD15KP58CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP58CA
Číslo dielu MPLAD15KP58CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3631 pcs Dátový hárok MPLAD15KP58CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 58V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 93.6V
Napätie - porucha (Min) 64.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-7286
1086-7286-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 159A Kapacita @ Frekvencia -