MPLAD15KP33CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP33CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP33CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
listoch: MPLAD15KP33CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP33CA
Číslo dielu MPLAD15KP33CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2591 pcs Dátový hárok MPLAD15KP33CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení PLAD séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW)
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard SMD
Ostatné mená 1086-7254
1086-7254-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 282A