MPLAD15KP20A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP20A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP20A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20VWM 32.4VC PLAD
listoch: MPLAD15KP20A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP20A
Číslo dielu MPLAD15KP20A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 20VWM 32.4VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3979 pcs Dátový hárok MPLAD15KP20A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 22.2V
Napätie - porucha (Min) 20V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 462A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7228
1086-7228-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD15KP20A
popis TVS DIODE 20VWM 32.4VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 32.4V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD15KP200CA
MPLAD15KP200CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 200V 322V PLAD