MPLAD15KP130AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP130AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP130AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130VWM 209VC PLAD
listoch: MPLAD15KP130AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP130AE3
Číslo dielu MPLAD15KP130AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 130VWM 209VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4867 pcs Dátový hárok MPLAD15KP130AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 144V
Napätie - porucha (Min) 130V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 71A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7181
1086-7181-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD15KP130AE3
popis TVS DIODE 130VWM 209VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 209V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MPLAD15KP130CA
MPLAD15KP130CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 130V 209V PLAD