MP5KE85A
MicrosemiMicrosemi
MP5KE85A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP5KE85A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO204AL
listoch: MP5KE85A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MP5KE85A
Číslo dielu MP5KE85A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4809 pcs Dátový hárok MP5KE85A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-6994
1086-6994-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.6A Kapacita @ Frekvencia -