MP5KE70CA
MicrosemiMicrosemi
MP5KE70CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP5KE70CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 70V 113V DO204AL
listoch: MP5KE70CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MP5KE70CA
Číslo dielu MP5KE70CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 70V 113V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4362 pcs Dátový hárok MP5KE70CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 70V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 113V
Napätie - porucha (Min) 77.8V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 500W
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená 1086-6976
1086-6976-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.4A