MP5KE40A
MicrosemiMicrosemi
MP5KE40A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP5KE40A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO204AL
listoch: MP5KE40A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MP5KE40A
Číslo dielu MP5KE40A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 64.5V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5561 pcs Dátový hárok MP5KE40A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-6918
1086-6918-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 7.8A Kapacita @ Frekvencia -