MP5KE28AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE28AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP5KE28AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL
listoch: MP5KE28AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MP5KE28AE3
Číslo dielu MP5KE28AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4523 pcs Dátový hárok MP5KE28AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 28V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 45.4V
Napätie - porucha (Min) 31.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-6903
1086-6903-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MP5KE30CAE3
MP5KE30CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL
Skladom: 5108 pcs
Stiahnuť ▼: MP5KE30CAE3.pdf
RFQ
MP5KE30AE3
MP5KE30AE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 4760 pcs
Stiahnuť ▼: MP5KE30AE3.pdf
RFQ
MP5KE28A
MP5KE28A
popis: TVS DIODE 28V 45.4V DO204AL