MP4KE400AE3
MicrosemiMicrosemi
MP4KE400AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP4KE400AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 342V 548V DO204AL
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MP4KE400AE3
Číslo dielu MP4KE400AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 342V 548V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5408 pcs Dátový hárok
Napätie - spätné odpojenie (typ) 342V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 548V
Napätie - porucha (Min) 380V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 400W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-6767
1086-6767-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MP4KE39AE3
MP4KE39AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO204AL
Skladom: 5116 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MP4KE39A
MP4KE39A
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 4246 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MP4KE400A
MP4KE400A
popis: TVS DIODE 342V 548V DO204AL