MASMLJ8.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ8.5CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMLJ8.5CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
listoch: MASMLJ8.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
114 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMLJ8.5CAE3
Číslo dielu MASMLJ8.5CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9066 pcs Dátový hárok MASMLJ8.5CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 8.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 9.44V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-214AB séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AB, SMC
Ostatné mená 1086-6555
1086-6555-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 208.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMLJ85A
MASMLJ85A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Skladom: 11112 pcs
Stiahnuť ▼: MASMLJ85A.pdf
RFQ
MASMLJ85AE3
MASMLJ85AE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 12178 pcs
Stiahnuť ▼: MASMLJ85AE3.pdf
RFQ
MASMLJ85CAE3
MASMLJ85CAE3
Stiahnuť ▼: MASMLJ85CAE3.pdf
popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Stiahnuť ▼: MASMLJ8.5AE3.pdf
MASMLJ8.0CA
MASMLJ8.0CA
popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Stiahnuť ▼: MASMLJ8.0CA.pdf
MASMLJ8.5CA
MASMLJ8.5CA