MASMLJ18CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMLJ18CA/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
listoch: MASMLJ18CA/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMLJ18CA/TR
Číslo dielu MASMLJ18CA/TR Výrobca Microsemi
popis HI REL TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 9716 pcs Dátový hárok MASMLJ18CA/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 18V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 29.2V
Napätie - porucha (Min) 20V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLJ (DO-214AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená MASMLJ18CA/TRMS
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 102.8A