MASMLG48CA/TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMLG48CA/TR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
listoch: MASMLG48CA/TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMLG48CA/TR
Číslo dielu MASMLG48CA/TR Výrobca Microsemi
popis HI REL TVS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 10890 pcs Dátový hárok MASMLG48CA/TR.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 48V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.4V
Napätie - porucha (Min) 53.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená MASMLG48CA/TRMS
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 38.8A