MASMLG120CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMLG120CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120V 193V DO215AB
listoch: MASMLG120CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
111 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMLG120CAE3
Číslo dielu MASMLG120CAE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 120V 193V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 11114 pcs Dátový hárok MASMLG120CAE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 120V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 193V
Napätie - porucha (Min) 133V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-6219
1086-6219-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 15.6A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMLG12AE3
MASMLG12AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Skladom: 12756 pcs
Stiahnuť ▼: MASMLG12AE3.pdf
RFQ
MASMLG130A
MASMLG130A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Skladom: 12226 pcs
Stiahnuť ▼: MASMLG130A.pdf
RFQ
MASMLG120CA
MASMLG120CA
popis: TVS DIODE 120V 193V DO215AB