MASMCJLCE7.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE7.5AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCJLCE7.5AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
listoch: MASMCJLCE7.5AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
110 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCJLCE7.5AE3
Číslo dielu MASMCJLCE7.5AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 9684 pcs Dátový hárok MASMCJLCE7.5AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 7.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.9V
Napätie - porucha (Min) 8.33V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-6185
1086-6185-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 100A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCJLCE8.0AE3
MASMCJLCE8.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Skladom: 10490 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJLCE8.0AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE60AE3/TR
MASMCJLCE60AE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS
Skladom: 10835 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJLCE60AE3/TR.pdf
RFQ
MASMCJLCE75A
MASMCJLCE75A
popis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Stiahnuť ▼: MASMCJLCE75A.pdf
MASMCJLCE70A
MASMCJLCE70A
popis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Stiahnuť ▼: MASMCJLCE70A.pdf
MASMCJLCE8.0A
MASMCJLCE8.0A
Stiahnuť ▼: MASMCJLCE8.0A.pdf
popis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB