MASMCJLCE24A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE24A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MASMCJLCE24A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
listoch: MASMCJLCE24A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
112 pcs
  • správa
Špecifikácie MASMCJLCE24A
Číslo dielu MASMCJLCE24A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10335 pcs Dátový hárok MASMCJLCE24A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 38.9V
Napätie - porucha (Min) 26.7V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-6150
1086-6150-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 39A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MASMCJLCE20AE3
MASMCJLCE20AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Skladom: 9130 pcs
Stiahnuť ▼: MASMCJLCE20AE3.pdf
RFQ
MASMCJLCE24AE3
MASMCJLCE24AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB